Projekty domów MÓJ DOM

Inwestor, który zdecyduje się na projekt firmy MÓJ-DOM, powstający we współpracy z AMIGODOM otrzyma go za darmo. Szczegóły promocji dostępne w biurze AMIGODOM.

Budynek mieszkalny

Zrealizujemy Twoje marzenia o domu w oparciu o kompleksowo przygotowany projekt.

Budynek gospodarczy

Chciałbyś zbudować budynek gospodarczy w technologii szkieletowej? Koniecznie umów się z na spotkanie.

Garaż

Garaż

W naszej ofercie znajdują się także garaże i budynki o niewielkiej powierzchni użytkowej. Zapraszamy do kontaktu.

Współpraca AMIGODOM z MÓJ-DOM

Firma MÓJ-DOM to nasz zaufany partner – lider w projektach domów szkieletowych. Pracownia Projektowa Mój-Dom to firma z wieloletnim doświadczeniem oferującą projekty domów drewnianych szkieletowych i z bali, a także obiektów wznoszonych z wykorzystaniem technologii tradycyjnej-murowanej. Autorska oferta Pracowni Projektowej Mój-Dom należy do jednej z największych ofert tego typu w Polsce.

 

Projekty MÓJ-DOM

Proponowane przez nas projekty domów szkieletowych wykonywane są z wykorzystaniem najwyższej jakości drewna. Istnieje szereg zalet budowania budynków z wykorzystaniem tego ekologicznego surowca, m.in. jego zdolność do samodzielnego regulowania panującej w pomieszczeniach wilgotności.

Poza tym, tego typu konstrukcje nie wymagają wykonywania tzw. prac mokrych, co pozwala znacznie ograniczyć czas budowy, który można dodatkowo skrócić, decydując się na gotowe projekty domów drewnianych szkieletowych.

Dużym plusem wspomnianego rodzaju konstrukcji jest także możliwość zastosowania niemal każdego typu elewacji. Dzięki temu, mogą one mieć tradycyjny styl bądź do złudzenia przypominać budynki murowane.

Gotowe koncepcje konstrukcji szkieletowych

W ofercie firmy MÓJ DOM znajdują się rozmaite koncepcje, prezentujące domy szkieletowe. Projekty obejmują zarówno warianty tradycyjne, jak i nieco bardziej oryginalne, dzięki czemu możliwe jest wybranie wersji jak najbardziej odpowiadające preferencjom i potrzebom przyszłych użytkowników.

Polecamy uwadze wszystkie prezentowane poniżej projekty budynków drewnianych. Można wśród nich znaleźć nowoczesne koncepcje zróżnicowane nie tylko pod względem bryły architektonicznej, ale również pod względem powierzchni użytkowej, powierzchni zabudowy, kubatury itp. Tworzymy wizje dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych zleceniodawców i do każdego zamówienia pochodzimy z największą starannością i dbałością o szczegóły.

Przykładowe projekty:

 

Warunki współpracy z MÓJ-DOM:

  1. Wysyłane projekty składją się z 4 identycznych teczek, których zawartość jest zgodna z “informacją  o projektach”;
  2. Do każdego projektu dołączona jest bezpłatna zgodę na zmiany;
  3. Istnieje możliwość wymiany lub zwrotu zakupionego u nas projektu typowego;
  4. Nie ma możliwości zwrotu lub wymiany projektu, który został przygotowany jako projekt indywidulany lub też projektu typowego przerobionego według Państwa wytycznych.
  •